kolmapäev, 27. september 2017

Kesknädal

Alustasime nädalat sügisnäitusega. Tore, et oli aega mõelda sügise peale, käia metsas, põllul, aias.
Aega oli Lauril, Ronanil, Carl-Ericul, Triinul, Siim-Joonasel, Greetel, Vanessal, Stiinal, Oliveril, Anaril, Kasparil, Vennol, Karl Markusel.
Toodi kaasa tükike metsa, meisterdati köögiviljadest ja puuviljadest, meisterdati kompositsioone.

Teisipäeval tekitas elevust teatevõistluste päev. 3.tunni ajal olime võistlemas 18 sportlasega. Emotsioone oli palju! Alustasime kaotusega, aga viimases jooksus saime juba 2. koha. Võitis 3. E klass, kes sai auhinnaks kringli.
 Kuna ilma oli ilus, otsustas õpetaja koolipäeva õues veeta. Korjasime kunstitunniks puulehti ja veetsime aega seikluspargis ja palliplatsil. Pärast tuli end kokku võtta ja minna 5. ja 6. tundi. Olime vaprad ja tegime ära!